Kosmetyki samochodowe to świetny pomysł na prezent dla zmotoryzowanej osoby która lubi zadbać o swój samochód i poświęcać mu czas. Nowoczesne produkty detailingowe to nie tylko środki wymagające ogromnej wiedzy i uczenia się technik detailingowych. Niektóre z nich to proste produkty które usprawniają zwykłe mycie samochodu na myjni bezdotykowej i czynią to mycie dużo bardziej skuteczne i bezpieczne dla lakieru. Dzięki temu, że efekt z korzystania z dobrych kosmetyków samochodowych jest widoczny gołym okiem, takie produkty zyskały w oczach zarówno amatorów jak i profesjonalnych detailerów. Nasi klienci często wybierają gotowe zestawy, ale także sami zestawiają indywidualnie dobrane produkty w taki sposób aby jak najbardziej dopasować zestaw kosmetyków samochodowych dla obradowanej osoby. Jeśli nie wiesz jak dokładnie będą najlepsze – napisz do nas! Pomożemy Ci skompletować odpowiedni zestaw w pełni darmowo, a i dorzucimy gratis 🙂

Kosmetyki samochodowe na prezent dla chłopaka

Podstawowymi produktami które są obowiązkowe dla każdego fana motoryzacji i posiadacza samochodu to płyny do felg, szczotka lub pędzel do felg, płyn do czyszczenia szyb, mikrofibry do szyb, mikrofibry uniwersalne, dressingi do wnętrz i quick detailer (szybki wosk). W zależności od tego jaki samochód posiada osoba którą chcesz obdarować kosmetykami samochodowymi na prezent możesz zdecydować się na bardziej specjalistyczne produkty np. preparat do alcantary, preparaty do czyszczenia i konserwacji skór lub specjalne środki do polerowanych felg. Jeśli obdarowywana osoba preferuje mycie samochodu z wykorzystanie wiadra to idealnym wyborem będą szampony samochodowe oraz aktywne piany lub opryski, lecz należy tutaj zwrócić uwagę czy na samochodzie znajduje się powłoka lub wosk. W takim przypadku należy zdecydować się na produkty bezpieczne dla powłok np. z kwasowym pH. Całość odpowiednie dobrana i spakowana może stworzyć niezwykle użyteczny i dający wiele radości prezent dla fana motoryzacji i kosmetyków samochodowych. Jeśli decydujesz się na zakup szamponu upewnij się, że dana osoba preferuje i ma miejsce na mycie tym sposobem, a jeśli decydujesz się na aktywne piany lub opryski zwróć uwagę czy obdarowywana osoba posiada sprzęt który umożliwia aplikacje tych produktów. Przypominamy, że jeśli masz wątpliwości do do odpowiedniego wyboru możesz na nas polegać, skontaktuj się z nami i daj znać jaki samochód ma osoba którą chcesz obdarować, doradzimy Ci w wyborze! 

sh1ne banner zestawy na prezent

Gotowe zestawy kosmetyków samochodowych

Możesz również wybrać gotowe zestawy kosmetyków samochodowych na prezent przygotowane przez producentów produktów detailingowych. Najczęściej są to pakiety produktów detailingowych przeznaczone do konkretnych zastosowań np. czyszczenie i konserwacja skór, zestawy do czyszczenia kół, zestawy do czyszczenia wnętrza samochodu itp. Takie gotowe zestawy kosmetyków samochodowych to świetny wybór na prezent, ale jeśli nie spełniają Twoich oczekiwań i masz wrażenie, że prezent mógłby być niekompletny to zwróć się do nas, pomożemy Ci w sposób indywidualny skompletować jak najbardziej odpowiedni zestaw kosmetyków samochodowych na prezent dla bliskiej Ci osoby.  

Idealny pomysł na prezent dla fana motoryzacji

Świetnym pomysłem będzie dorzucenie gadżetu samochodowego lub zapachu samochodowego najlepszych światowych marek do zestawu kosmetyków samochodowych jako uzupełnienie prezentu. Są to bardzo uniwersalne produkty które zadowolą każdego kierowcę! Zapach samochodowy to mile widziany dodatek w każdym samochodzie.